FOTOGRAFIA

Oferujemy wykonywanie profesjonalnych zdjęć i filmów "z lotu ptaka". Zarówno zdjęcia pamiątkowe, jak i do celów inżynierskich wykonujemy sprzętem najwyższej klasy.
Cena oraz termin wykonywania zleceń są uzależnione od warunków atmosferycznych, warunków otoczenia wpływających na bezpieczeństwo lotu, stopnia zaawansowania wykonywanych sesji itp. Efektem naszej pracy są zdjęcia lub filmy w postaci cyfrowej. Lecz na życzenie klienta wykonujemy również bardziej zaawansowane opracowania cyfrowe - patrz: FOTOGRAMETRIA.
Zdjęcia wykonujemy wykorzystując wysokiej klasy sprzęt fotograficzny o dużej rozdzielczości, przymocowany do zdalnie sterowanego śmigłowca, który został stworzony na specjalne zamówienie, zmodyfikowany do udźwigu 7kg i wzbogacony o wieżę, do której umocowany jest aparat.
Wieża jest specjalnie zaprojektowana do tych celów: posiada niezależne sterowanie, podgląd na żywo, amortyzuje wszystkie drganie oraz umożliwia obrót w dwóch osiach, co daje możliwość precyzyjnego kadrowania fotografowanych obiektów.
Śmigłowiec posiada również system autopilot (sprzężony z systemem GPS), który ułatwia pilotaż oraz sprawia, że jest on stabilnie zawieszony w powietrzu.
Tak skonstruowany śmigłowiec w połączeniu z lustrzanką cyfrową z profesjonalnym obiektywem daje praktycznie nieograniczone możliwości oraz jest dobrą alternatywą dla zdjęć lotniczych wykonywanych z pokładu samolotu czy helikoptera.
Metoda ta jest przede wszystkim tańsza, szybsza, bardziej dokładna. Zdjęcia wykonywane są w bardzo wysokiej jakości i mogą służyć do dalszej obróbki.

KONTAKT


+48 697 777 821

Top